2023-24 SEZONU ANLIK GÖREV ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR!

 In duyurular

2-7 kişilik takımlar ve tümRising Stars takımlarının davetli olduğu ICC (Instant Challenge Challenge – Anlık Görev Şenliği) etkinliklerinin kayıtları başladı! 

İSTANBUL 
TARİH: 9 ARALIK 2023
YER: LİV KOLEJİ
ADRES: ÇEKMEKÖY ÇAVUŞBAŞI CADDESİ NO:113 İSTANBUL
Kayıt için Tıklayın 
SON KAYIT TARİHİ: 4 ARALIK 2023

İZMİR 
TARİH: 16 ARALIK 2023
YER: NARLIDERE TAKEV ÖZEL İLK VE ORTAOKULU
ADRES: YENİKALE MAHALLESİ BURAK SOKAK NO:2 NARLIDERE/ IZMİR
Kayıt için Tıklayın 
SON KAYIT TARİHİ: 11 ARALIK 2023

BURSA
TARİH: 23 ARALIK 2023
YER: BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BADEMLİ KAMPÜSÜ
ADRES: ÇAĞRIŞAN MAH. BUKET SOKAK NO: 5 MUDANYA / BURSA 
Kayıt için Tıklayın 
SON KAYIT TARİHİ: 18 ARALIK 2023

ANTALYA
TARİH: 6 OCAK 2024
YER: ÖZEL ANTALYA KOLEJİ
ADRES:TARIM, 1613. SK NO:21, 07200 MURATPAŞA/ANTALYA
Kayıt için Tıklayın 
SON KAYIT TARİHİ: 2 OCAK 2024

ÖNEMLİ BİLGİLER
1) Etkinlik katılım payı 750 TL’dir. (her takım üyesi ve takım sorumlusu için)
2) Kayıt işlemleri ödemeler tamamlandıktan sonra ilgili form doldurularak ve ödeme dekontları forma yüklenerek tamamlanacaktır.
3) Ödemeniz kişisel bir ödeme ise, dekonta ödemeyi yapan kişinin ad soyad, tc kimlik no, açık adres bilgisi girilmelidir. 
4) Ödemeniz kurumsal ise, ödeme fatura kesilmesi gereken kurum tarafından yapılmalı ve bağlı olduğu vergi dairesi, vergi kimlik numarası, kurumun ticari adı, mail ve telefon bilgisi gibi kurumun fatura bilgileri girilmelidir.
5) Ödemeler için son tarih ilgili etkinliğin son kayıt tarihidir. Ödeme işlemi tamamlanıp dekont forma yüklenmeden kayıt tamamlanmayacaktır.  Son kayıt tarihinden sonra yapılan ödemeler kabul edilmeyecek, bu tarihten itibaren ödeme iadesi yapılmayacaktır. 

Ödeme bilgileri aşağıdadır:

Hesap Adı: Hayalgücüne  Yolculuk  Derneği İzmir İktisadi İşletmesi
Hesap No: TR21 0006 2001 0950 0006 2978 31
Banka Adı: Garanti Bankası

ANLIK GÖREV ŞENLİĞİ NEDİR?

Öğrencilerden oluşacak 2-7 kişilik takımları ICC etkinliklerine davet ediyoruz. ICC, “Performans tabanlı (Performance Based)” ve “El Becerisi tabanlı (Task Based)” görevler içerecek. Takımlar olağandışı bir problemi sınırlı sürede ve en yaratıcı biçimde çözmeye çalışacaklar. Takımlar katıldıkları Anlık Görev Şenliği temasına uygun olacak şekilde, tasarladıkları yaratıcı kostüm ve/veya aksesuarlarını giyerek geleceklerdir. 
ICC etkinlikleri ayrıca, tüm Rising Stars takımlarının, görevleri olan “Making a Splash” sunumlarına ev sahipliği yapacak. Detaylar için yukarıya bakınız.

ÖNEMLİ: Rising Stars takımları hariç, ICC etkinliğine katılacak olan diğer takımların takım numarası alması gerekmemektedir.

RISING STARS TAKIMLARI KİMDİR?
Okul öncesi ve genç ilkokul öğrencileri de DI yapabilir! Küçük yaş grubu için özel olarak hazırlanan Rising Stars takım Görevi bu yaş grubu için (4-7) yaratıcı süreci birlikte çalışarak, yeni dostluklar kurarak deneyimleyebilecekleri bir ortam hazırlar. destinationimagination.org adresinden Rising Stars takım numarası olarak bir RS takımı kurabilirsiniz. 
*Rising Stars takımları dilerlerse 22-25 Şubat 2024 tarihinde Antalya’da gerçekleşecek INVITATIONAL turnuvasına da katılabilirler.

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt